Замрзнувач GORENJE FH401CW • MILD
, ,

Замрзнувач GORENJE FH401CW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93252

Eнергетска класа: A+
Димензии: 85 x 130 x 74cm
Капацитет: 385L
Ниво на бучава: 39dB

21.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje FH 401 CW
Хоризонтален Замрзнувач
Бела боја
Нето капацитет: 385 Литри
Голем сад за зеленчук и овошје
2 корпи
Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)
Заклучување на вратата
Електронско управување
Бучност: 39dB(A)
Енергетска класа A+
Димензии (Ш x В x Д): 130 x 85 x 74 cm

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 85cm
Ширина 130cm
Длабочина 74cm
Енгергетска Класа A+
Капацитет на замрзнувач 385L
Ниво на Бучава 39dB