GORENJE ESCM15DBK • MILD
, ,

GORENJE ESCM15DBK

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010335

Моќност: 1100W
Капацитет на вода: 1,5л

8.690,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 1100W
Начин на подготовка на кафе Мелено кафе
Капацитет на вода 1,5л
Притисок на пумпата 15 bar