Вградена плотна GORENJE ECT41SC • MILD
, ,

Вградена плотна GORENJE ECT41SC

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003968

Енергетска класа:
Димензии:5,4 х 56 х 52cm
Герјни тела: 4 рингли

16.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Стаклокерамичка плоча
Приклучна моќ: 6.5 kW
Грејни зони: 4
Брусен раб на плочата
Контрола на допир со сензори
Заклучување за заштита од деца
Димензии (ШхВхД): 595x54x520 mm


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 5,4cm
Ширина 56cm
Длабочина 52cm
Енергетска класа
Конфигурација на герјни плочи 4 рингли (1x210mm + 1x145mm + 1x145mm + 1x180mm)
Начин на греење Индукционо
Начин на контрола Допир