GORENJE CWWA01HC • MILD
, ,

GORENJE CWWA01HC

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1005102

Дијаметар: Ф30
Не леплива површина
Не рѓосувачки челик

2.999,00 ден

На Залиха!

Спореди