Цедач за агруми GORENJE CJ100HE • MILD
, , , ,

Цедач за агруми GORENJE CJ100HE

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1009187

Gorenje CJ100HE
Соковник – Цитрус преса
боја Инокс
Мокност 100 W
Број на наставки за цедење: 2
Мрежест филтер
Можност за миење на додатоците во машина за садови
Капак за заштита од прашина
Гумирани ногарки
Лесно чистење

2.890,00 ден

На Залиха!

Спореди

Цедач за агруми
Материјал: Инокс
Моќност на моторот (max) :100 W
Број на наставки за цедење : 2 pcs
On/off копче
Лесно чистење
Систем против капење
Мрежест филтер
Простор за сместување на кабелот
Вакумски ногарки за совршена стабилност
Должина на приклучен кабел :1100 mm
Ширина:165 mm
Висина :285 mm
Длабочина:210 mm
Ширина на спакуван производ:185 mm
Висина на спакуван производ:308 mm
Длабочина на спакуван производ:254 mm
Нето тежина на апаратот:1.9 kg
Бруто тежина на апаратот:2.4 kg


Техничка Спецификација

Бренд Gorenje
Материјал на изработка Високо квалитетна пластика и метал
Број на додатоци за цедење 2
Копче за вклучување на апаратот Да
Предности Отстранува бактерии, грини, дамки од масло, млеко и кафе
Моќност 100W
Должина на кабел 1,1m
Простор за сметсување на кабелот Да/td>
Димензии 28,5×16,5x21cm