Цедач за агруми GORENJE CJ 40 W • MILD
, , , ,

Цедач за агруми GORENJE CJ 40 W

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91381

Gorenje CJ 40 W
Соковник – Цитрус преса
Бела боја
Мокност 40 W
Реверзибилно работење
Мрежест филтер
Можност за миење на додатоците во машина за садови
Волумен на садот за сок: 1 литри
Капак за заштита од прашина
Гумирани ногарки
Лесно чистење

1.399,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje CJ 40 W
Соковник – Цитрус преса
Бела боја
Мокност 40 W
Реверзибилно работење
Мрежест филтер
Можност за миење на додатоците во машина за садови
Волумен на садот за сок: 1 литри
Капак за заштита од прашина
Гумирани ногарки
Лесно чистење

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 40W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет на сад 1L