Вградена рерна GORENJE BOS6747A01X • MILD
, ,

Вградена рерна GORENJE BOS6747A01X

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010344

Gorenje BOS6747A01X
Premium IconLED Вградна Фурна со вентилатор и Пареа
Инокс
ЛЦД Дисплеј
Контроли на допир
Тајмер
Капацитет 77л

23.490,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje BOS6747A01X
Premium IconLED Вградна Фурна со вентилатор и Пареа
Инокс
ЛЦД Дисплеј
Контроли на допир
Тајмер
Капацитет 77л
ExtraSteam создава совршена средина за готвење со пареа
22 програми
AutoBake автоматско готвење со 22 најпопуларни рецепти
Frozen Bake програма совршен избор за сите замрзнати јадења и претходно подготвени оброци
AirFry печење на топол воздух без потреба од масло
GentleClose Супер лесно и супер тивко затворање на вратата
КАТАЛИТИЧКО САМОЧИСТЕЊЕ
Телескопски водилки на 2 нивоа
Печење на повеќе нивоа
DC+ систем Ефикасно распределување на топлината
BigSpace Повеќе простор за поголема слобода при готвењето
SuperSize XXL тави кои се вклопуваат во секоја рерна
Совршен грил (PerfectGrill)
Fast preheat брзо загревање
Двоен греач за фантастично печење
Силвермат-емајл (SilverMatte) Навистина отпорен и ултра мазен
Тројно застаклена врата на рерната со еден дефлектор Cool Door
Потрошувачка на електрична енергија: 0.71 kWh (вентилаторска)
А+ енергетска класа
Димензии (ШxВxД): 59.5 × 59.5 × 56.4 цм


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 59,5cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 56,4cm
Енергетска Класа А+
Капацитет на рерна 77L
Број на функции 22
Вкупна моќност 3500W
Начин на контрола Механички + допир