Вградена рерна GORENJE BOS6737E13X • MILD
, ,

Вградена рерна GORENJE BOS6737E13X

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1009918

Енергетска класа: A
Димензии: 59,5 × 59,5 × 56,4cm
Број на функции: 12

19.599,00 ден

На Залиха!

Енергетска класа: A
Управување на рерната: Механичко
Волумен на рерна: 77 l
Облик на копчиња: Push pull
Функција за самочистење: AquaClean
AirFry: Интензивно печење на топол воздух,
без дополнителни калории
Телескопски водилки
Додатоци: Решетка, 1 длабока емајлирана тепсија,
1 плитка емајлирана тепсија за печење
Приклучна моќност: 3.500 W
TouchFree Inox: Отпорен на отисоци од прсти
Боја на апаратот: нерѓосувачки челик
Боја на рачки: нерѓосувачки челик
Материјал на плочата за команди: нерѓосувачки челик, Inox
Голема површина на плехот за печење: 1.360 cm²
Термички осигурач: Автоматско исклучување
Динамичко ладење на рерната: plus-DC+
Начин на загревање: Конвекционално со вентилатор,
Инфра грејач, Одмрзнување – Defrost, Брзо загревање
Димензии (ШхВхД): 595x595x564 mm
Димензии за вградување (ШхВхД): 564x595x550 mm


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 59,5cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 56,4cm
Енергетска Класа A
Капацитет на рерна 77L
Број на функции 12
Вкупна моќност 3500W
Начин на контрола Механички + допир