GORENJE BOS6737E06B • MILD
-6%
, ,

GORENJE BOS6737E06B

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1009902

Енергетска класа: А
Димензии:59,5х59,5х56,4cm

16.999,00 ден 17.990,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 59,5cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 56,4cm
Енергетска Класа А
Капацитет на рерна 77L
Број на функции 12
Вкупна моќност 3500W
Начин на контрола Механички копчиња