Апарат за леб GORENJE BM 910 W II • MILD
, , , ,

Апарат за леб GORENJE BM 910 W II

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91402

Моќност: 550W
Нелеплива облога
Автоматско исклучување
Гумени ногарки за стабилност

5.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje BM 910 W II
Апарат за печење леб
Бела боја
Моќност: 550 W
LCD екран
Големина на лебот: 750 – 900 g
Управување: со копче
Автоматско исклучување
Одложен старт
Број на oднапред дефинирани програми: 15
Програма за леб без глутен
Програм за растење на тестото
Програм за припрема на тестото
Функција одржување на топлината
Сад за мерење
Лажичка за дозирање
Автоматско исклучување за дополнителна сигурност
Должина на приклучен кабел: 1 m

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Ширина 21,8cm
Должина 29,2cm
Висина 29,7cm
LCD Дисплеј ДА
Автоматска подготовка на тесто ДА
Брза програма ДА
Моќност 550W