Вградена микробранова печка GORENJE BM 235 ORAW • MILD
, ,

Вградена микробранова печка GORENJE BM 235 ORAW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90787

Димензии: 39 x 59,5 x 35,1cm
Капацитет на рерната: 23L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 27cm

20.490,00 ден

На Залиха!

Спореди

Тип на апарат
Микробранова печка со грил
Линија-Gorenje by Ora-Ito 2
Боја-Бела
Матерјал на внатрешноста на рерната
Рерна од не’рѓосувачки челик
Материјал на управувачката плоча-Стакло
Начин на отварање на вратата-Рачка
Начин на загревање-Кварцно
Автоматско мени
Дефиниран старт
Одмрзнување според време или тежина
Функција одмрзнување според тежината
Функција SmartDisplay
Логичен избор

Микробранова печка со грил · BM235ORAW
Начин на управување: Електронско управување, Функција SmartDisplay, Начин на поставување: Вграден, Ширина: 595 mm, Висина: 390 mm


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 39cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 35,1cm
Енгергетска Класа
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 900W
Начин на контрола Механички + допир