Вградена микробранова печка GORENJE BM 201 A4XG • MILD
, ,

Вградена микробранова печка GORENJE BM 201 A4XG

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92699

Димензии:38,8х59,5х32,5cm
Капацитет на рерната:20L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 25cm

16.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 38,8cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 32,5cm
Енгергетска Класа A
Програма за скара Да
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 800W
Начин на контрола Допир