Апарат за леб GORENJE BM 1210 BK • MILD
, , , ,

Апарат за леб GORENJE BM 1210 BK

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92697

Моќност: 800W
Нелеплива облога
Автоматско исклучување
Гумени ногарки за стабилност

6.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje BM 1210 BK
Апарат за печење леб
Црна боја
Моќност: 800 W
LCD екран
Избор на големината на лебот: 900 – 1200 g
Продолжено печење во случај да снема ел. енергија
Функција одржување на топлината
Програм за припрема на тестото
Автоматска подготовка на тесто
Регулација на запеченоста на кората
Програма за леб без глутен
Сад за мерење
Програма за џем
Лажичка за дозирање
Контролно стакло
Број на запаметени програми: 12

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Ширина 26,2cm
Должина 42,5cm
Висина 27,8cm
LCD Дисплеј ДА
Автоматска подготовка на тесто ДА
Брза програма ДА
Моќност 800W