Блендер GORENJE B 800ORAW • MILD
, , , ,

Блендер GORENJE B 800ORAW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93032

Блендер · B800ORAW
Моќност на моторот (макс): 800 W, Број на ниво на брзина: 3

4.990,00 ден

На Залиха!

Спореди

Сечиво од 4-ТОЧКИ од не’рѓосувачки челик
Остри и издржливи
Сечилото за дробење мраз од нерѓосувачки челик никогаш не разочарува. Брзото вртење создава неправилно дејство на мешање кое, заедно со специјално дизајнираната тегла Тритан, ги присилува состојките надолу и совршено ги соединува.
Најдете ја вашата совршена брзина
Контролите се на исто ниво со површината на куќиштето и опкружени со елегантна LED светло за дополнување на дизајнот на апаратот. Користете ги за да изберете помеѓу три брзини и функцијата за автоматско запирање на пулсот.
Ефикасност
Моќност на моторот (макс)800 W
Поврзан товар800 W
Број на ниво на брзина 3
Волумен на бокалот 1,5 л
Копче за вклучување/исклучување
Турбо копче за моментално зголемување на моќноста
Работа со пулс за пократки циклуси на мешање
Осветлени копчиња за подобар преглед и лесна контрола
Поставки за време за целосно прилагодување


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Број на брзини 3
Моќност 800W
Број на метални перки 4 броја
Начин на контрола Механички