Блендер GORENJE B 800ORAB • MILD
, , , ,

Блендер GORENJE B 800ORAB

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93031

Блендер · B800ORAB
Моќност на моторот: 800 W, Број на брзини: 3

4.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Блендер · B800ORAB
Моќност на моторот: 800 W, Број на брзини: 3
ЛЕКОТ со четири острици
Остри и издржливи
Дробењето мраз со сечило од нерѓосувачки челик нема да ве разочара. Брзите вртежи со намерно нерамномерно мелење и специјално дизајниран сад за Тритан ги туркаат состојките до дното и овозможуваат совршено мешање.
Најдете ја вашата совршена брзина

Контролите се во согласност со површината на куќиштето и се опкружени со елегантни LED светла за да го надополнат дизајнот на уредот. Со нив, можете да изберете помеѓу три брзини и функција за автоматско запирање на пулсот.


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Број на брзини 3
Моќност 800W
Број на метални перки 4 броја
Начин на контрола Механички