Кафемат за турско кафе GORENJE ATCM 730T • MILD
, , , ,

Кафемат за турско кафе GORENJE ATCM 730T

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91364

КАФЕМАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ
МОЌНОСТ:735W
ОБЕМ 270МЛ
ТЕРМОСТАТ

4.990,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje ATCM 730T
Готвач за турско кафе
Големина на садот: 0.27 l
Приклучна моќ: 735 W
Автоматско исклучување
Потсетник за вриење на водата
Аналоген термостат
Копче за вклучување
Strix Термостат
Индикатор за нивото на водата
Простор за сместување на кабелот
Куќиште: Пластично
Должина на приклучен кабел: 0.8 m


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 735W
Капацитет на садот 0.27L