Фритеза GORENJE AF1409DB • MILD
, , , ,

Фритеза GORENJE AF1409DB

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93350

Gorenje AF 1409 DB
Фритеза на топол воздух
Боја Црна
Моќност на грејачот: 1.400 W
Сад што се отстранува
Нелеплива подлога
Електронско управување
Контрола на допир
Автоматско исклучување за дополнителна сигурност
Индикатор за грејач

7.299,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност на грејачот: 1.400 W
Сад што се отстранува
Нелеплива подлога
Електронско управување
Контрола на допир
Гумени ногарки за стабилност
Автоматско исклучување за дополнителна сигурност
Индикатор за грејач
Куќиште: Пластика + метал
Моќност на грејачот: 1.400 W
Димензии (ШxВxД): 28 × 34 × 30,6 cм
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 38,5 × 32,5 × 33,2 cm
Нето тежина на апаратот: 4,5 kg
Бруто тежина на апаратот: 5,6 kg
Приклучна моќ: 1.400 W

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 34cm
Ширина 28cm
Длабочина 30,6cm
Капацитет 3,5L
Број на функции 9
Вкупна моќност 1400W
Начин на контрола Допир