Звучник GENIUS SW G 5.1 • MILD
, ,

Звучник GENIUS SW G 5.1

GENIUS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92451

5.1 Surround систем (5 високотонци + Sub Вуфер)

6.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Барате стерео звук од Powerhouse додека играте игри или гледате филмови? Тогаш е време за новиот звучник за игри со опкружувачки звук со 5,1 инчи, Sw-g5.1 3500, од ​​серијата Genius Gx Gaming. Sw-g5.1 3500 испорачува богати 80 вати динамични дигитални опкружувачки звучни ефекти од 5,1-канален извор на влез. Со сабвуфер 6.5 Heart Thumping, Sw-g5.1 3500 експлодира со длабоки бас вибрации, без разлика дали сте во жестока игра во битка или слушање.