GENIUS SP I165 • MILD
, ,

GENIUS SP I165

GENIUS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92455

3.5mm приклучок
8 часа користење со едно полнење на батеријата
дијаметар на звучник: 8cm

499,00 ден

На Залиха!

Спореди