GEMBIRD NK-U2-02 • MILD
, ,

GEMBIRD NK-U2-02

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92384

USB адаптер со излез мрежен приклучок RJ45
Максимум проток од 100 MiB

499,00 ден

На Залиха!

Спореди