Навигација GARMIN DRIVE SMART • MILD
,

Навигација GARMIN DRIVE SMART

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92195

11.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

ДИМЕНЗИЈА 6,8”Ш x 3,9”В x 0,7”Д (17,3 x 9,9 x 1,9 cm)
ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН 6,0″ Ш x 3,5″ В (15,2 x 8,9 см); Дијаметар од 6,95″ (17,7 см)
РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН 1024 x 600 пиксели
ТИП НА ЕКРАН со повеќекратен допир, стакло, WSVGA TFT во боја со бело позадинско осветлување
ТИП НА БАТЕРИЈА литиум-јон на полнење
ТРАЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА до 1 час

Шифра: 92195 Категорија: ,