GARMIN DRIVE SMART 5L • MILD
, ,

GARMIN DRIVE SMART 5L

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92194

Лесен за користење GPS навигатор со поврзани функции и светол 5,0-инчен капацитивен дисплеј на допир
Обезбедува услуги во реално време, како што се сообраќај во живо и паркирање во живо
Повикување преку Bluetooth, паметни известувања5 и навигација активирана со глас
Вграден Wi-Fi за лесно ажурирање на мапите и софтверот

14.990,00 ден

На Залиха!

Спореди