Навигација GARMIN DRIVE 50 • MILD
, ,

Навигација GARMIN DRIVE 50

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92193

Димензии на уред: 8,4x14x2cm
Дисплеј: 5″
Батерија до 1 час со едно полнење
Слот за мемориска картичка (картичката не вклучена во пакетот)

13.990,00 ден

На Залиха!

Спореди