FURY NFU-0867 • MILD
, ,

FURY NFU-0867

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92541

QWERTY стандард на тастери
Гејмерски дизјан
Променлив спектар на бои под тастери
Мултимедија тастери со помош на FN тастер

999,00 ден

На Залиха!

Спореди