Тостер за крофни FUEGO Y-8601 • MILD
, , , ,

Тостер за крофни FUEGO Y-8601

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012261

Капацитет: 5 крофни
Моќност: 1200W
Автоматски термостат
Рачкa отпорнa на топлина

1.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

* Тостер за крофни
* Моќност: 1200 W
* Материјал за плочки: Нелеплива плочка
* Регулатор на температура
* Димензија на плочата: 190 mm
* Светло што покажува топлина
* Изолирани ракавици
* Боја: Црна