Пегла за коса FUEGO TA-2216 • MILD
, ,

Пегла за коса FUEGO TA-2216

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1009930

Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за брзо загревање

1.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Напон:110-240V 50 / 60Hz 45W
PTC – Елемент за греење
Алуминиумска плоча со керамика
LCD дигитален дисплеј – контрола на температура
Индикатор вклучување / исклучување
360 степени вртежен кабел

 

Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Температурни нивоа 1 (200oC)
Ширина на плочки 2,5cm
Тип на плочките на пеглата Керамички
Должина на плочките на пеглата 9cm