Бокал за вода FUEGO T-601 • MILD
, , , ,

Бокал за вода FUEGO T-601

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90699

Моќност: 2200W
Капацитет: 1,7L
Голема Рачка

1.599,00 ден

На Залиха!

Моќност: 2200W
Капацитет: 1,7L
Голема Рачка


Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Капацитет 1,7L
Моќност 2200W
Материјал на изработка Не ‘ргосувачки челик + пластика
Функција Boil Dry Да
Функција за автоматско исклучување Да
Начин на контрола Механички