Вентилатор FUEGO OUIF-750 A • MILD
,

Вентилатор FUEGO OUIF-750 A

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90557

Моност: 180W
3 брзини
Вертикална позиција

6.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Вентилатор
180W
30″ (76cm) дијаметар
Вертикална позиција
3 брзини
Автоматска осцилација

Шифра: 90557 Категорија: ,