Радијатор FUEGO OH52-11FW • MILD
, ,

Радијатор FUEGO OH52-11FW

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90720

Подвижен електричен радијатор
Термостат за автоматско исклучвање
Моќност:2500W
Термостат
Турбо вентилатор

4.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност:2500W
Термостат
Турбо вентилатор

Шифра: 90720 Категорија: , ,

Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Моќност 2500W
Заштита Од Прегревање
Индикатор за топлина 3 нивоа на греење
Максимален простор за загревање 30m2