Микробранова печка FUEGO MM720CR6 S • MILD
,

Микробранова печка FUEGO MM720CR6 S

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93580

Димензии:25,8х43,9х35,7cm
Капацитет на рерната:20L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 27cm

4.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Микробранова печка
Капацитет:20L
Одмрзнување
Тајмер
Механичка контрола
Моќност:700 W

Шифра: 93580 Категорија: ,

Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Висина 25,8cm
Ширина 47,9cm
Длабочина 35,7cm
Енгергетска Класа A
Програма за скара Да
Звучен сигнал за крај Не
Излезна моќност 700W
Начин на контрола Механички