Машина за мелење месо FUEGO MG158 • MILD
, ,

Машина за мелење месо FUEGO MG158

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92029

Моќност: 800W
Гумнеа подлога за поголема стабилност
2 дискови (3+5mm)
Индикатор за работа

2.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

Машина за мелење месо

Моќност:800W
On/Off копче
Заштита од прегревање
2 дискови (3.0mm & 5.0mm)
Автоматски прекинувач
Нелизгачка подлога

Шифра: 92029 Категорија: , ,