Пегла FUEGO KY-268 • MILD
, , ,

Пегла FUEGO KY-268

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012236

Моќност:2600W
Керамичка грејна плоча
Резервоар за вода:320ml

1.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Пегла на пареа
Моќност: 2600W (макс)
Вертикална пареа
Моќен излив на пареа
Променлива контрола на пареа
Функција за заштита од капење
Функција за самочистење
Копче за контрола на температурата
Капацитет на резервоарот за вода: 320ml


Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Моќност 2400W
Индикатор за температура Да
Капацитет на резервоар 380ml
Дополнително попрскување на вода Да
Должина на кабел 1,9m