Пегла FUEGO KY-259 • MILD
, , ,

Пегла FUEGO KY-259

FUEGO
Достапност:

Продадено


Шифра: 1012235

Можност за суво пеглање
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

1.599,00 ден

Продадено

Спореди

Пегла на пареа
Моќност:2600W
Регулатор за температура и пареа
Керамичка грејна плоча
Резервоар за вода:450ml
Спреј функција
Anti-drip функција
Систем против бигор


Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Моќност 2600W
Индикатор за температура Да
Капацитет на резервоар 450ml
Дополнително попрскување на вода Да
Должина на кабел 1,9m