Пегла FUEGO KY-243 • MILD
, ,

Пегла FUEGO KY-243

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90655

Моќност:2600W
Керамичка грејна плоча
Резервоар за вода:340ml
Спреј функцијаВертикална пареа
Anti-drip функција Систем против бигор

1.699,00 ден

На Залиха!

Спореди

Пегла на пареа
Моќност:2600W
Регулатор за температура и пареа
Керамичка грејна плоча
Резервоар за вода:340ml
Спреј функција
Вертикална пареа
Anti-drip функција
Систем против бигор

Шифра: 90655 Категорија: , ,

Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Моќност 2600W
Индикатор за температура Да
Капацитет на резервоар 0,3l
Дополнително попрскување на вода Да
Должина на кабел 2m