Прочистувач на воздух FUEGO KJ 150GE-E1E7 • MILD
, ,

Прочистувач на воздух FUEGO KJ 150GE-E1E7

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006224

Ногалки за стаблност
Капацитет:до 24 m²
Автоматско исклучување за безбедност

7.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Прочистувач на воздух

Моќност:66W
Ниво на бучење:<62dB Најдобри резултати за соби до 24м2 CADR чад:0.3um 200m³/h H13 HEPA филтер, предфилтер 3 брзини и режим на мирување Тајмер:2/4/8h Ноќно светло Режим на мирување Индикатор за промена на филтерот Димензија:17.8x24x51.2cm


Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Моќност 66W
Димензии 35x22x22cm
Должина на кабел 1,6m
Начин на контрола Допир
Број на брзини 3
Капацитет на прочистување 200m³/h