Шејкер FUEGO HSM-705 • MILD
, , , ,

Шејкер FUEGO HSM-705

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90601

Миксер за матење нес кафе со подножје
2 брзини
Капацитет на сад: 450ml
Моќност: 100W

1.299,00 ден

На Залиха!

Спореди

Шејкер
Моќност: 65-100W
Капацитет на садот за миксирање:500ml
Идеален за подготвување на инстант кафе