Шејкер FUEGO HSM-705 S • MILD
, , , ,

Шејкер FUEGO HSM-705 S

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90600

Миксер за матење нес кафе со подножје
2 брзини
Капацитет на сад: 500ml
Моќност: 100W

1.399,00 ден

На Залиха!

Спореди

Шејкер
Моќност: 65-100W
Капацитет на садот за миксирање:500ml
Идеален за подготвување на инстант кафе