FUEGO FT-180 INV WI-FI • MILD
, ,

FUEGO FT-180 INV WI-FI

FUEGO
Достапност:

Продадено


Шифра: 1003978

Eнергетска класа на ладење: A++
Eнергетска класа на греење: А+
Тип на Фреон:R32
Јонизатор
Филтер за прашина

41.999,00 ден

Продадено

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Eнергетска класа на ладење A++
Eнергетска класа на греење A+
Одложен режим на работа Да
Ниво на Бучава 28dB
Препорачана површина до 40m2
Начин на контрола Далечински Управувач + Wi-Fi
Филтер за прашина Да