FUEGO FGT-120 INV • MILD
, ,

FUEGO FGT-120 INV

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010612

Eнергетска класа на ладење: A++
Eнергетска класа на греење: А+
Тип на Фреон:R410a
Јонизатор
Филтер за прашина

31.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Димензии на надворешна единица 55,5cm Х 77cm Х 30cm
Димензии на внатрешна единица 30cm Х 105,5cm Х 21,5cm
Eнергетска класа на ладење A++
Eнергетска класа на ладење A+
Одложен режим на работа Да
Ниво на Бучава 42dB
Препорачана површина до 30m2
Начин на контрола Далечински Управувач
Филтер за прашина Да