, ,

Фрижидер FUEGO FGSBS 9059 X

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1014424

NoFrost
Капацитет на фрижидерот:291L
Капацитет на замрзнувачот:145L
Ниво на бучава:43dB
Димензии:1862x630x972cm

35.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Side-by-Side фрижидер
NoFrost
Multi & dynaCool
LED touch screen
Енергетска класа:A+
Нето капацитет:436L
Капацитет на фрижидерот:291L
Капацитет на замрзнувачот:145L
Потрошувачка на енергија дневно:1.001 kWh / 24h
Потрошувачка на енергија годишно:365kWh
Ниво на бучава:43dB
Quick Freezing Function
Holiday функција
Fridge Closed функција
Аларм за отворена врата
Kids Lock
Димензии:1862x630x972cm

Шифра: 1014424 Категорија: , ,