FUEGO BY-812 • MILD
, ,

FUEGO BY-812

FUEGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010601

Мултистајлер
Статична
Kабел од 360 степени

1.899,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд FUEGO
Моќност 600W
Должина на четка 3,2cm
Dодаток за виткање коса 4cm
Додатоци 3
Нивоа на температури 2