Микробранова вградена печка FAVORIT MBPVL 20 • MILD
, ,

Микробранова вградена печка FAVORIT MBPVL 20

FAVORIT
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91494

Димензии:31,3х59,4х38,2cm
Капацитет на рерната:20L
Број на функции: 8
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 24,5cm

13.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

ВГРАДНИ ДИМЕНЗИИ
Ш/В/Д: 59,4CM/31,3CM/38,2CM

ВОЛУМЕН
20 L

ТЕЖИНА
15КГ

ИЗЛЕЗНА МОЌ
800W

ИЗЛЕЗНА МОЌ НА ГРИЛ
1000W

5 НИВОА НА МОЌНОСТ

АВТОМАТСКО МЕНИ

ДИГИТАЛЕН ТИП НА КОНТРОЛИ

КОМБИНИРАНО ГОТВЕЊЕ

ДИГИТАЛЕН СААТ

ТАЈМЕР ЗА ГОТВЕЊЕ СО 95’

ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ

ФУНКЦИЈА ГРИЛ

ЕКСПРЕС ГОТВЕЊЕ

МЕМОРИЈА ЗА ЗАДАДЕНА ФУНКЦИЈА

СТАКЛЕН САД НА ВРТЕЊЕ
Ø245MM

СИГНАЛ ЗА ЗАВРШЕНА ФУНКЦИЈА

ДЕТСКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ

INOX ВНАТРЕШНОСТ

INOX ПРЕДЕН ПАНЕЛ

ВРАТА НА ПОВЛЕКУВАЊЕ

ТРАНСПАРЕНТНО СТАКЛО НА ВРАТА

РЕШЕТКА ЗА СКАРА

 

Техничка Спецификација

Бренд FAVORIT
Висина 31,3cm
Ширина 59,4cm
Длабочина 38,2cm
Енгергетска Класа A
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 800W
Број на функции 8
Начин на контрола Механички копчиња