Вертикална Калорифер Греалка FABBYGO HOT V1 2000W • MILD
, ,

Вертикална Калорифер Греалка FABBYGO HOT V1 2000W

FABBYGO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1008319

Вертикална Калорифер Греалка
Термостат за автоматско исклучвање

3.299,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност:2000W
Напон:220-240V
2 брзини
Внетилатор

Шифра: 1008319 Категорија: , ,

Техничка Спецификација

Бренд FABBYGO
Моќност 2000W
Заштита Метална мрежа за заштита
Индикатор за топлина 2 нивоа на греење
Максимален простор за загревање 24m2