Микробранова вградена печка ELECTROLUX LMS2203EMX • MILD
, ,

Микробранова вградена печка ELECTROLUX LMS2203EMX

Electrolux
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006755

Димензии:38,8х59,5х34,7cm
Капацитет на рерната:20L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 27cm

25.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Electrolux LMS2203EMX
Вградна Микробранова Печка
INTUIT 300 серија
Црна со завршна обработка која е отпорна на отпечатоци од прсти
Капацитет 20л
Mоќност (Микробранова) 700W
Управување со контролно копче Easy touch
5 степени на моќност
3 механички програми + 2 автоматски програми
Димензии: 595 x 437 x 388 мм


Техничка Спецификација

Бренд ELEKTROLUX
Висина 38,8cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 34,7cm
Енгергетска Класа A
Програма за скара Да
Звучен сигнал за крај Не
Излезна моќност 700W
Начин на контрола Механички