Греалка за на зид DYNAMIC PTC 2000W • MILD
, ,

Греалка за на зид DYNAMIC PTC 2000W

DYNAMIC
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007640

Термостат за автоматско исклучвање
Бренд
DYNAMIC

Боја
Бела

Моќност
2000 W

2.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност 2000w, , самостојна или монтирана на ѕид, заштита од прегревање, прилагодлива контрола на термостат, далечински управувач


Техничка Спецификација

Бренд DYNAMIC
Моќност 2000W
Заштита Од Прегревање
Индикатор за топлина 2 нивоа на греење
Максимален простор за загревање 32m2