DYNAMIC 2586 • MILD
, ,

DYNAMIC 2586

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92360

Подвижен калорифер
Термостат за автоматско исклучвање
Димензии: 27х22х13cm

799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд DYNAMIC
Моќност 2000W
Заштита Од Прегревање
Индикатор за топлина 2 нивоа на греење
Максимален простор за загревање 20m2