DSY-WC310 DISNEY • MILD
, ,

DSY-WC310 DISNEY

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92475

Web камера со ликовите на Disney
Максимална резуолуција од 1200dpi
1.3 мегапиксели
Вграден микрофон

490,00 ден

На Залиха!

Спореди