Принтер CANON PIXMA G3411 WIFI • MILD
, ,

Принтер CANON PIXMA G3411 WIFI

CANON
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007491

Бежично поврзување
Стандардни картриџи за мастило:
GI-490
GI-490
GI-490
GI-490
Големини на хартија: A4, A5, B5, 10x15cm, 13x18cm, 20x25cm, пликови (DL, COM10), писма, правни

9.990,00 ден

На Залиха!

Спореди

Мултифункциски Колор inkjet

Print,Copy,Scan
Резолуција Print:(4800 x 1200 dpi)
Брзина на печатење Copy:
sFCOT: Approx. 32sec.
sESAT: Approx. 32sec.
Резолуција Scan:(600 x 1200 dpi)
Hi-Speed USB
Кертриџ – GI-490
A4 печатење црна:6000 страни
A4 печатење боја:7000 страни
Wi-Fi


Техничка Спецификација

Бренд CANON
Резолуција на печатење 4800×1200 dpi
Брзина на црно-бело печатење Прибл. 8,8 слики/мин
Брзина на печатење во боја Прибл. 5,0 слики/мин
Потрошувачка на кертриџи (обична хартија) Печатење A4 документи Црно-бело: 12.000 страници | Бои: 7000 страници