CANDY ZEROWATT ETDE H8A1DE-S • MILD
, ,

CANDY ZEROWATT ETDE H8A1DE-S

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1014706

23.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Кондензациска машина за сушење алишта со ТОПЛОТНА ПУМПА
ЛЕД Дисплеј
Бела боја со XXL транспарентна врата
8кг капацитет
Тајмер 1-24 часа
Сензорски надзор на влагата со 3 сензорски програми
16 програми
Систем против гужвање на алишта
Едноставно чистење на филтерот
Индикатор за состојбата на филтерот
Заклучување од деца
A+ енергетска класа
Годишна потрошувачка на ел. енергија 273kWh
Бучност 67dB
Димензии 85×59.6×58.5 цм