Вградена рерна CANDY FCT 615N WIFI • MILD
, ,

Вградена рерна CANDY FCT 615N WIFI

CANDY
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012898

Енергетска класа: А+
Димензии:59,5х59,5х56,8cm

16.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Фурна
Конекција:WiFi
Дигитален тајмер
Капацитет 70Л
7 програми за печење
Дигитален екран на допир
Можност за печење до 4 нивоа одеднаш
Горен и долен грејач
Вентилатор
Скара
Поставување на одложен почеток на печење
Програма за ПИЦА
Eнергетска класа A+
Тангенцијална вентилација (ладење на надворешните ѕидови на рерната)
Димензии:59.5 x 59.5 x 56.7 cm


Техничка Спецификација

Бренд CANDY
Висина 59,5cm
Ширина 59,5cm
Длабочина 56,8cm
Енергетска Класа А+
Капацитет на рерна 77L
Број на функции 10
Вкупна моќност 8400W
Начин на контрола Механички копчиња + Допир